محل تبلیغات شما
از سر كار اومدم ، امروز سبك بود الحمدلله باز 

تو مسير برگشت پادكست اخرى كه دانلود كرده بودم و گذاشتم به گوش و محو مسير هرباره ى هرروز و مخمل سبز رنگ فَرِّ وردين شدم .

از سرى پادكست هاى بهترين ِ خودت شوى على يگانه بود كه از بطن و ريشه ادم و قلقلك مى داد .

از خاموش بودن نشخوار و صداى درونم راضى بودم و لحظه خودش و پيش چِشَمْ كِششششى ميداد ك … گسى اش كم از زيبايى سبزينه پيش رو تو جاده نداشت .

على يگانه تو اين قسمت بدجور دس گذاشته بود رو همون فكرى كه هميشه خارش منه !

اينكه " تو " چى كردى براى زندگى ات .  آيا توو مسير درست خودتى ؟

اگر ك اين ماه اخرين ماه زندگى ات باشه، كارايي كه در طى روز انجام ميدى و ادامه ميدى ؟؟

و من تو فكر فرو رفتم … به جايگاهم نگاه كردم از بالا ، به جبر به فشار ها ، به خواسته هاى دل خودم 

و نهايتاً اين مشاهده نشخوار ذهن منو بيدار نكرد ذهنم مثل آونگى به سمت معناى عاميانه تقدير و قضا در آمد و شد قرار گرفت 

و از درون خواستم كه يكبار براى هميشه مرز باريك مفهوم قضاو قدر وانتخاب و رقم زدن به دست خودى خود برام مشخص بشه .

از نظر من براى شدن هر چيزى در زندگى تك تك ما پروسه ويژه اى نياز به سپرى داره ، هر شخصى راه خودش رو براى اين بلوغ طى ميكنه و طريق وى منحصر به خود فرد هست … تجارب تو و تيست تو در كسب درس هاى كسب شده در مسير مدت زمان طول مسير رو رقم ميزنه ؛ تا اين پازل شخصى ما تكميل بشه 

اما آيا اين بين ما ادم ها واقعاً دست به انتخاب ميزنيم ؟

يا ظرف وجودى همه امان از پيش تعيين شده و مظروف تنها سير تكاملى براى نيل به همان ظرف مذكور است ؟

پاسخ چيست ؟ 

و از قيطاس روييدن …

گاهشمار ارديبهشت

زندگى ؛ تبديل لمحه به كلمات

تو ,مسير ,كه ,براى ,، ,رو ,زندگى ات ,، به ,بودم و ,على يگانه ,هر چيزى

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدرسه شاد با محیطی شاداب