محل تبلیغات شما
سلام 

راستش نوشتن پشت هم ايده پردازى و همش آماده تو چنته چيزى براى گفتن داشتن كار آسونى نيس ، بعضى مطالب از براى گفتن و طى كردن رو حتى نميدونم چه شكلى از لاى كلمات سوا كنم ، هر روز شروع براى ذره اى به جلو رفتن ، ذره اى پيشرفت براى نوشتن عين رو مانيتور علائم حياطى ام و نگا كردنه …

اينروزا فك ميكنم حالا ايرادى هم نداره بابا عوضش با هم پيشرفت ميكنيم  

من  و شما ، شماهايى كه اين ها رو ميخونيد 

كم نيستن آدمايى ك سرِ رشته اى و گم كردن كه انگار بايد گم ميكردن و راهشون از همين گم شدن ها به نور و پيدا شدن ميرسه 

به خاطر همين با اين ك چند وقتيه كه تو پيدا كردن حتى عنوان مناسب واسه پست كردنمم موندم هى روحيه ميدم به خودم 

و طبق يه قانون نانوشته اى كه با خودم دارم تصميم ام روو اين بوده كه  "پيشروى هر طور كه شده صورت بگيره" 

قرار نيس همه ابعاد وجوهى اين پيمايش كنار هم تكميل باشه …حالى ، روزى ميرسه كه غلطك ما به زِمين خاكى عادت كنه يا اينكه زمين بال اخخخر هموارتر شه مِيبى ! 

لازم دونستم بگم اينجا اينو بهتون كه در حقيقت نوشتن من اينجا دليلش جز براى به هم نزديك شدن ثبت و سند

( كه خودم باشم ) 

براى همدلى كردن و هم مسير پيدا كردن تو راهيه كه ميدونم اگر هركس هاله يا سايه اش در مسير رؤيت شه بنا به هدايت شدن پا در مسير گذاشته و به نوعى برگزيده هست .

بنابراين توليد محتواى من اينجا صرفاً ابزار ماشينى من يا مَركبى جمود مانند نيست براى حمل روحى كه به قلم احتياج پيدا كرده بلكه دستاش از هر دو سمت زنجيره ايه كه تكميل كننده ى حيات حقيقى همه اوناييه كه تا اينجا رسيدن

( بنا بر آگاهى دريافت كرده اشون ) و از اين به بعد مسير هم قراره با هم پويش داشته باشيم .

قاعده كلى جهان به سمت آگاهى جهان شمول و صلح متمايلِ 

بنابراين هرميزان كه به آگاهى بخشى خودتون بپردازيد و كمك كنيد به اتوپياى واقعى و مشترك همه ما همراهان كمك ميكنيد ، خوشحالم كه اين متن امروز اينجا منتشر شد تا روزى كه مناسب ترين موعد مقرر هست تو اينجا اين رو بخونى و سرشار شى از شريانى كه سرازيرشدنش رو كلماتى جز لبخند روى لبت نميتونه بيانش كنه 

همچنين مسرورم از اين واژه ها كه با سقوطشون در جمجمه من پس از مدت ها مسئلت براى من به ارمغان مي آورند .

من از قيطاس روييدم .

ركن اصلى محتوايى وبلاگ در پست هاى اخير در قالب هاى متفاوتى بيان شده كوتاه سخن اينكه ؛ افرادى اينجا خواهند بود كه براى گم نشدن در جريان واقعى زندگى خير بلكه براى ساختن آنچه حقيقتاً در بن مايه براى جوانه زدن پنهان شده آماده دريافت

جريان نور و هوا هستند . 

توو چند روز اخير با واسطه هايى كه همواره ………

و از قيطاس روييدن …

گاهشمار ارديبهشت

زندگى ؛ تبديل لمحه به كلمات

كه ,براى ,هم ,اينجا ,، ,رو ,ذره اى ,من اينجا ,كه با ,نور و ,كه اين

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدیرباش آموزش بازاریابی آنلاین تاریخ آزاد اندیشان اقتصاد گیلان